Ikona dostępności

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie

Biuletyn Informacji Publicznej

Znajdź

Oferta pracy na stanowisko Technika do Spraw Elektrycznych i Oświetleniowych

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zatrudni osobę na stanowisko technika do spraw elektrycznych i oświetleniowych.

I          Stanowisko:

            technik do spraw elektrycznych i oświetleniowych

II         Miejsce pracy:

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, ul. Stefana Okrzei 7

III       Zakres obowiązków:

  1. Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów, instalacji, urządzeń elektrycznych oraz rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością ich działania.
  2. Dbałość o odpowiednie oświetlenie pomieszczeń, klatek schodowych i gablot zewnętrznych (wymiana wyeksploatowanych źródeł światła, gniazd itp.).
  3. Przygotowywanie i realizacja oświetlenia scenicznego do przedstawień, prób oraz innych wydarzeń realizowanych w budynku WDK oraz w plenerze.
  4. Konserwacja urządzeń, instalacji elektrycznych i  sprzętu elektryczno-oświetleniowego.
  5. Wykonywanie drobnych prac elektrycznych i montażowych.
  6. Prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej awarii i przeglądów.

IV       Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • znajomość zasad działania, obsługi, konserwacji urządzeń elektrycznych oraz sprzętu oświetleniowego,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa, w tym w soboty i niedziele),
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

V         Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.

VI         Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (do pobrania poniżej),
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i uprawnienia (przy rozmowie kwalifikacyjnej).

VII      Proces rekrutacji:

  • Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres: wdk@kulturapodkarpacka.pl  lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, ul. Stefana Okrzei 7 (w godzinach 8-16) w terminie do 29.02.2024 r.
  • Po przeanalizowaniu otrzymanych zgłoszeń skontaktujemy się z wybranymi osobami.

VIII    Dodatkowe informacje:

  • Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie nie zwraca złożonych dokumentów. W terminie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone, chyba że kandydat/ka wyraził/a zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji.
  • Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Pozostałe dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane wyłącznie za zgodą kandydata, wyrażoną na piśmie (wzór - załącznik do ogłoszenia).

IX       Klauzula informacyjna dla kandydatów:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, ul. Stefana Okrzei 7, 35-002 Rzeszów, tel. 17 8535257, e-mail: wdk@kulturapodkarpacka.pl.
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: rodo@kulturapodkarpacka.pl.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku wyrażenia stosownej zgody także do celów przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465). Pozostałe dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych, przetwarzane są na podstawie Pani/Pana zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji lub do dnia odwołania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje, nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia przekazania danych.
  6. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  8. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  9. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest warunkiem niezbędnym, aby wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne.
  10. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Pliki do pobrania